Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Rembiocha - Oferty sprzedaży działek

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie Brzezinko

Brzezinko(Rembiocha + 18 km)

450 000 zł16 040 m² 28,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka z warunkami zabudowy w świetnej lokalzacji w gminie Lubicz, 9 km od Torunia. Znakomite połączenie komunikacyjne z dk 15 oraz A1 we wszystkich kierunkach w Polsce. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna przy lesie Lipno

Lipno(Rembiocha + 22 km)

120 000 zł3 787 m² 31,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka o powierzchni 1890m 2 położona na wzgórzu z ładnym widokiem. Działka położona w sąsiedztwie lasu sosnowego w odległości 4km od centrum Lipna. Dojazd drogą gruntową,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Osiek nad Wisłą(Rembiocha + 18 km)

850 000 zł6 052 m² 140,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną nad jeziorem Osieckim w miejscowości Osiek Nad Wisłą gmina Obrowo. 20 km od centrum Torunia wśród lasów otaczających jezioro Osieckie nad samym północno-wschodnim.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Główna

Łąkie(Rembiocha + 25 km)

595 000 zł7 000 m² 85 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Oferujemy do sprzedaży działkę ( a w zasadzie dwie działki) o łącznej powierzchni 7000 mkw. wraz z nowoczesnym domkiem. Domek po jednym sezonie najmu, bardzo elegancko zaaranżowany. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Sęk

Sęk(Rembiocha + 12 km)

59 500 zł800 m² 74,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki rekreacyjne, z możliwością uzyskania Warunków Zabudowy. Działki z własnym lasem. Użytki rvi oraz Ls. W tej chwili ich parametry i uzbrojenie pozwalają na umiejscowienie.

Szczegóły ogłoszenia

116 000 zł1 160 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka położona w Odolionie przy ulicy Elizejskiej. Atrakcyjna lokalizacja, bezpośrednie sąsiedztwo lasu i mało zabudowy zapewniają ciszę i spokój. Działka doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Ciechocinek

Ciechocinek(Rembiocha + 22 km)

115 000 zł325 m² 353,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie ogródków działkowych irys przy ulicy Mickiewicza w Ciechocinku. W odległości 800 metrów Park Zdrojowy i Park Sosnowy. Działka położona blisko głównego wejścia od.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Nad Strugą

Grębocin(Rembiocha + 22 km)

466 920 zł2 594 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka pod budowę wymarzonego domu, grębocin Serdecznie zachęcam do zapoznania się z ofertą sprzedaży działki budowlanej przy ul. Nad Strugą w Grębocinie Działka o metrażu 2594m2.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna uzbrojona Lipno

Lipno(Rembiocha + 22 km)

150 000 zł17 200 m² 8,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna lokalizacja Oferujemy do sprzedaży malowniczo położoną działkę o powierzchni 1,72 ha ( 17 200 m 2 ), klasoużytek lsvi - 1,65 ha, rvi - 0,07 ha, usytuowaną w województwie.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna przy lesie Rembiocha

Rembiocha,kujawsko-pomorskie

180 000 zł5 686 m² 31,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Witam Sprzedam działkę rolna 58 arów na rekreacje lub pod budowę z linią brzegową jeziora. Działka z możliwością przekształcenia na działkę budowlaną przy drodze gminnej utwardzonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rembiocha

Rembiocha,kujawsko-pomorskie

270 000 zł45 000 m² 6 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu grunt rolny położony w miejscowości Rembiocha, powiat golubsko-dobrzyński.Ukształtowanie terenu- górzyste, z pięknym widokiem na jezioro. Doskonała lokalizacja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna Rembiocha

Rembiocha,kujawsko-pomorskie

118 000 zł5 900 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy Państwu nieruchomość gruntową położoną w miejscowości Rembiocha.Jest to piękna działka położona nad jeziorem z bezpośrednim dostępem do jeziora.Idealne miejsce dla osób.